INDYWIDUALNY TRENING KRAV MAGA

Na treningi indywidualne zapraszam do studia personalnego Krav Gym znajdującego się w doskonałej lokalizacji przy ul. Powstańców Śląskich 159.

Studio wyposażone jest w maty, worki, lustra i niezbędny sprzęt do prowadzenia treningów na najwyższym poziomie.
Do przeprowadzania najbardziej realnych zagrożeń jakie mogą pojawić się w sytuacji zagrożenia, instruktor dysponuje specjalnym pancerzem ochronnym oraz kaskiem z kratką.
Godziny treningów są elastyczne – zapraszam do kontaktu.

Prywatny trening Krav Maga – dla kogo?

Indywidualne treningi Krav Maga skierowane są do osób, które prowadzą bardzo aktywny tryb życia i nie mają czasu na zajęcia grupowe, a bardzo zależy im na tym, by poprawić swoją sylwetkę oraz zwiększyć bezpieczeństwo poprzez naukę Krav Maga. Treningi indywidualne w Krav Gym zawsze dostosowywane są do oczekiwań kursanta, dzięki czemu ten może spełnić wszystkie swoje oczekiwania.

Treningi indywidualne Krav Maga to również dobra propozycja dla osób, które planują rozpocząć pracę w służbach mundurowych i chcą się przygotować fizycznie oraz mentalnie do egzaminów czy testów sprawnościowych. Dni oraz godziny treningów ustalane wedle potrzeb kursanta. Pierwsze zajęcia rozpoczynają się od przeprowadzenia wstępnego wywiadu, tj. określenia stanu zdrowia i dotychczasowego poziomu aktywności fizycznej, ustalenia sposobu odżywania oraz najważniejszego – wyznaczenia celów, które kursant chce osiągnąć poprzez uczestnictwo w treningu indywidualnym.

Zadzwoń i umów się na trening – 792 512 023

Prywatny trening Krav Maga – czy warto?

Wykwalifikowany instruktor Krav Gym dostosowuje plan treningowy do wymogów, oczekiwań oraz możliwości kursanta. Dzięki temu zajęcia indywidualne odbywają się w sposób przyjemny dla klienta, a co za tym idzie – każdy trening jest bardzo skuteczny. Podczas każdego treningu instruktor czuwa nad poprawnością wykonywanych ćwiczeń oraz w razie potrzeby eliminuje wszystkie, nawet najdrobniejsze, techniczne błędy.

Misją instruktorów Krav Gym jest to, by każda minuta treningu indywidualnego była możliwie jak najlepiej wykorzystana, a kursant po wyjściu z sali treningowej czuł się w pełni zadowolony.